Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

25 листопада 2011року Координаціна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

25 листопада 2011року Координаціна рада

25 листопада 2011року під проводом голови районної ради Олексія Чушкіна відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Захід проходив в приміщенні актового залу районної ради.

Розпочинаючи роботу Координаційної ради О. Чушкін ознайомив присутніх з роботою веб-сайту Голованівської районної ради, районної державної адміністрації, а також через мультимедійний проектор учасники Координаційної ради мали змогу ознайомитися зі Звітом за результатами соціалогічного опитування "Стан громадської думки Кіровоградської області". 

У ході  засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради розглянуто та обговорено актуальні питання  - про Основні напрями бюджетної політики Голованівського району на 2012рік; про запровадження державних санітарних правил утримання територій населених місць; про розмежування земель державної та комунальної власності; про затвердження Статутів територіальних громад, про план роботи Координаційної ради на 2012рік.

За результатами роботи членами Координаційної ради з питань місцевого самоврядування відпрацьовано цілу низку рекомендаційних висновків, спрямованих на розв’язання проблемних питань, окреслених у ході засідання.

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада