Лебединська загальноосвітня школа відзначила 30-ий ювілей.

25 листопада 2011року Лкебединська ЗОШ

25 листопада 2011року заступник голови районної ради В. Козак, начальник відділу освіти районної державної адміністрації М. Коломійчук та спеціаліст відділу фінансової, бюджетно-податкової політики та розвитку підприємства управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Г. Данилюк привітали учнів та педагогічний колектив Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  з 30-ти річним ювілеєм.

Директору школи Бербезі С.П. вручили мотокосу.  В рамках заходу відбувся святковий концерт, підготовлений учнями, педагогічним колективом та випускниками школи минулих років.