25 років активного ветеранського життя Голованівської районної організації ветеранів України

25 років активного ветернаьского життя Голованівської районної організації ветеранів України

21 лютого 2012року в кабінеті голови районної ради відбулась урочиста зустріч  голови районної ради Олексія Чушкіна з членами президії ради районної організації ветеранів України та членами клубу «Ветеран» з нагоди 25 річчя з дня створення районної організації ветеранів України в Голованівському районі. У зустрічі взяли участь очільник районної організації ветеранів Іван Леонов, заступник голови районної ради Володимир Козак, заступник голови районної державної адміністрації Наталія Кирилюк.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради організації ветеранів  Іван Олександрович Леонов розповів про історію ветеранського руху на Голованівщині.

Далі перед ветеранами виступив Олексій Іванович Чушкін. У своєму виступі він відмітив про співпрацю  районної влади і ветеранської організації. Районними депутатами затверджені відповідні програми на підтримку ветеранської організації. З районного бюджету щороку виділяються кошти на підтримку їх статутної діяльності

По закінченню зустрічі О. Чушкін та Н. Кирилюк привітали ветеранську організацію  з ювілеєм, з наступаючим Днем Захисника Вітчизни та вручили грамоти і цінні подарунки активним учасникам ветеранського руху.