Шановні працівники контрольно-ревізійного відділу району!

26 січня 2012 року

Щиросердечно вітаємо вас з професійним святом.

Здобутком вашого відділу завжди були і є люди, що в ньому працюють – віддані, принципові і професійні фахівці, які здійснюють ревізії та перевірки фінансової діяльності, стану збереження грошових коштів і матеріальних цінностей, достовірності обліку та звітності.

Від усієї душі бажаю, щоб кожний ваш працівник пам’ятав, що надані широкі права контролю покладають на нього велику відповідальність за стан фінансової дисципліни в районі.

Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах. Міцного здоров’я вам, щастя і добра!

З повагою

Голова районної                                                                                Голова районної ради

державної адміністрації

О.Яровий                                                                                        О.Чушкін