Загальні збори громадян в с. Наливайка

27 серпня 2012 року

27 серпня 2012 року в с. Наливайка Голованівського району в сільському будинку культури відбулися загальні збори громадян, в яких взяли участь голова районної ради О.Чушкін та голова районної державної адміністрації О.Яровий.

Перед початком зібрання його учасникам було продемонстровано слайдовий фільм про здобутки Голованівщини у 2011-2012 роках.

Потім розглянули нагальні питання, а серед них це і проведення розрахунків за оренду земельних та майнових паїв, і питання освітлення вулиць, тощо.

Виступаючи на зборах голова районної державної адміністрації Олександр Яровий охарактеризував соціально-економічний стан району та основні напрямки стратегії розвитку у рамках виконання програми "Центральний регіон-2015".

Голова районної ради О.Чушкін висвітлив актуальні питання  розвитку місцевого самоврядування, формування дієздатної територіальної громади та вирішення проблемних питань щодо формування та наповнення місцевого бюджету, фінансування місцевих програм та заходів.

Очільники району відповіли на численні питання учасників зборів. З ряду порушених проблем було дано протокольні доручення.