тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

28 червня - День Конституції України

28 червня Україна відзначає одне з головних державних свят – День Конституції України.

Конституція України – це основний Закон Держави, який закріплює права, свободи і обов’язки громадян України, її суспільно-політичний і державний устрій. Вона - хранитель прав і свобод громадян, суверенності та цілісності кордонів нашої квітучої та сильної країни.

На жаль, сьогодні нам доводиться боротися за конституційне право жити у вільній демократичній європейській державі.

Колектив Голованівської районної ради взяв участь у заході до Дня Конституції України та поклав квіти до меморіального комплексу загиблим захисникам України.