тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

28 жовтня  День визволення України від нацистських загарбників.

Шановні жителі Голованівщини!

28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від нацистських загарбників.
На українських теренах відбулась майже половина всіх стратегічних оборонних і наступальних операцій Другої світової війни, саме в Україні було розгромлено більше половини нацистських військ.

У тій трагедії наша держава має свій особливо скорботний рахунок незліченних людських втрат. Україна входить до числа країн, найбільш постраждалих у роки Другої світової війни – як від воєнних дій, так і від військових злочинів. Ця війна за різними оцінками, коштувала Україні від 8 до 10 мільйонів життів.

Перш за все цей день є святом ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам'ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям.

Шана і доземний уклін вам, дорогі ветерани. Ви здобули Перемогу, повернули хід історії так, що сьогодні ми будуємо власну державу на радість усім вам і на щастя вашим дітям та онукам.

Щиро вклоняємося усім доблесним захисникам Вітчизни, фронтовикам-землякам за найдорожче, що дісталось нам у спадок, – чисте небо і мирну працю на святій рідній землі.

Бажаємо кожній родині – здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.
З Днем Визволення, шановні земляки!.

Голова районної                                                Голова

державної адміністрації                                    районної ради