Засідання колегії Голованівської районної державної адміністрації

29 серпня 2012 року

29 серпня  2012 року голова  Голованівської районної ради Олексій Чушкін взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, яке відбулось під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Ярового.
Розглянуто питання:

1.     Про виконання районної програми розвитку малого підприємництва на 2011-2012 роки за І півріччя 2012 року  та про роботу громадської організації “Голованівський районний Центр підтримки та розвитку підприємництва”.

2.     Про підготовку закладів освіти району до нового 2012/2013 навчального року та стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами сільських, селищних рад в галузі освіти, визначених ст. 32  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

3.     Про стан виконавської дисципліни, організацію виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації за підсумками ІІ кварталу 2012 року.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення