Загальні збори громадян в селі Роздол

29 серпня 2012 року

29 серпня 2012 року в селі Роздол Голованівського району в сільському будинку культури відбулися загальні збори громадян, в яких взяли участь голова районної ради О.Чушкін та голова районної державної адміністрації О.Яровий.

На зборах були присутні 42 громадян.

Перед початком зібрання його учасникам було продемонстровано слайдовий фільм про здобутки Голованівщини у 2011-2012 роках.

Основні питання, які були розглянуті на зборах:

1. Про встановлення закупівельних цін на молоко.

2. Про викуп майнових паїв.

3. Про забезпечення хворих інсуліном.

Виступаючи на зборах голова районної державної адміністрації Олександр Яровий охарактеризував соціально-економічний стан району та основні напрямки стратегії розвитку у рамках виконання програми "Центральний регіон-2015".

Голова районної ради О.Чушкін висвітлив актуальні питання  розвитку місцевого самоврядування, вирішення проблемних питань щодо формування та наповнення місцевого бюджету та подякував усім за активну життєву позицію, небайдужість до проблем та перспектив розвитку села і наголосив, що спільними зусиллями влади, громади і соціально відповідального бізнесу можна зберегти село та покращити добробут громади.

Очільники району відповіли на численні питання учасників зборів.