Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

29 серпня відбулась традиційна конференція вчителів

29 серпня, перед початком нового навчального року, в приміщенні НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка - гімназія» відбулася традиційна конференція вчителів.

З вітальним словом перед наставниками підростаючого покоління виступили голова районної ради О.І.Чушкін, заступник голови райдержадміністрації О.П.Бугаєнко та начальник відділу освіти М.А.Коломійчук. Звертаючись до присутніх у залі освітян голова районної ради між іншим зазначив, що крім позитивних напрацювань є у нас і багато проблем. Але ми не залишилися з ними наодинці, адже значний внесок у їх вирішенні роблять спонсори, зокрема, компанія «Кернел» та благодійний фонд «Відродження покоління».

Після офіційної частини заходу на сцену було запрошено молодих вчителів, для яких перше вересня стане початком нового життя, це - В.В.Хмільова - учитель фізики НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.ім.Т.Г.Шевченка - гімназія», О.А.Цьосенко - учитель інформатики, фізики Межирічківської ЗШ І-ІІІ ст., О.М.Костюк - учитель початкових класів Липовеньківської ЗШ І-ІІІ ст., Т.М.Криворучко - учитель початкових класів Грузької ЗШ І-ІІІ ст., М.О.Степанова - учитель початкових класів Роздольської ЗШ І-ІІ ст., А.А.Колеснік-Мунтян - учитель англійської та німецької мов Липовеньківської ЗШ І-ІІІ ст., Г.Б.Мельник - учитель української мови та літератури Красногірської ЗШ І-ІІ ст., яким з нагоди цієї визначної події були вручені квіти і подарунки. Подарунками та грошовими преміями за значний внесок у розвиток освітянської галузі району також були нагороджені наставники старших поколінь.  

Спонсором свята виступив благодійний фонд «Відродження покоління», директор якого О.П.Шевчук також брав участь у церемонії нагородження вчителів. А окрасою свята були виступи дитячих колективів та дорослих майстрів сцени.

         

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада