3 грудня – Міжнародний день інвалідів!

3 грудня 2011 року

3 грудня – Міжнародний день інвалідів!

Прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує тим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Відзначення цієї дати на Кіровоградщині – це добра нагода завірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Користуючись нагодою хочемо подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Від усього серця зичимо вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах.

Олександр Яровий                                                                                  Олексій Чушкін

голова райдержадміністрації                                                               голова районної ради