4 листопада - День залізничника України!

Шановні працівники та ветерани

залізничного транспорту Голованівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня залізничника!

Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь плекалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників усієї України. І сьогодні ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів, технічно-економічного піднесення у розбудові галузі. На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій. Ми шануємо вашу працю. У день професійного свята бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

Голова районної                                                                Голова

державної адміністрації                                                   районної ради

О. Голімбієвський                                                    О.Чушкін