30 квітня 2017року відбулись позачергові вибори Грузького та Лебединського сільських голів

30 квітня 2017року жителі територіальних громад Грузьке та Лебединка обирали голів.

У Грузькому перемогу здобув Копієвський Валерій Анатолійович, (309 виборців або 88,7%), 1977 року народження, позапартійний, на посаді державного реєстратора відділу економічного розвитку, торгівлі, промисловості, інфраструктури Голованівської РДА, політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

В Лебединці 152 голоси або 60,9%  віддано за  Афонову Тетяну Олексіївну, 1976року народження, член ВО «Батьківщина», завідуюча філії НВК Перегонівська ЗШ І-ІІІ ступенів ДНЗ Лебединська загальноосвітня школа.