Позачергова сесія Голованівської районної ради

31 серпня 2012 року

У п’ятницю, 31 серпня 2012 року, під головуванням голови районної ради Олексія Чушкіна відбулась шістнадцята позачергова сесія районної ради, скликана відповідно до розпорядження голови районної ради від 29 серпня 2012 року № 61-гр за клопотанням голови районної державної адміністрації.

У роботі позачергової сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, заступник голови районної ради Володимир Козак, 34  із 48 обраних депутатів та сільські, селищні голови.

Усі питання включені до порядку денного позачергової сесії були розглянуті з прийняттям відповідних рішень. Зокрема, депутати районної ради  одноголосно внесли зміни до рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 155 “Про районний бюджет на 2012 рік” та призначили головного лікаря Комунальної установи “Голованівська центральна районна лікарня”.

Так, головним лікарем Комунальної установи “Голованівська центральна районна лікарня” одноголосно призначено Сачук Валентину Михайлівну.