Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Загальні збори територіальної громади села Капітанка

4 листопада 2011 року

4 листопада голова районної ради О.І. Чушкін взяв участь у загальних зборах територіальної громади села Капітанка Голованівського району. До порядку денного було включено наступні питання:

1. Про звіт сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Капітанської сільської ради;

2. Про стан реалізації заходів  обласної програми «Центральний регіон -2015»;

3. Про відновлення роботи поштового відділення в селі Капітанка;

4. Про благоустрій села;

5. Про соціальний захист людей похилого віку;

6. Про ремонт будинку культури;

7. Про проведення вуличного освітлення;

8. Про обговорення проекту Закону України «Про ринок земель».

            Виступаючи перед учасниками зборів Олексій Іванович детально охарактеризував соціально-економічний стан району, зробивши акцент на виконання заходів обласної Програми “Центральний регіон- 2015 “ та участі громади села Капітанка у вирішенні нагальних соціально-побутових проблем.

            Так, закриття поштового відділення у селі стало причиною ряду проблем жителям Капітанки, що викликало занепокоєння. Разом з присутнім на зборах головою райдержадміністрації О.В. Яровим прийнято спільне рішення найближчим часом відновити роботу поштового відділення.

            У своєму зверненні до членів громади голова районної ради закликав працювати всіх у законодавчому полі. Приймаючи рішення про затвердження плану-розвитку територій слід вирішити першочергові питання: розроблення та затвердження генплану населеного пункту, встановлення його меж, розмежування земель державної і комунальної власності, здійснення грошової оцінки землі.

            У зборах взяли участь і виступили депутат обласної ради від Партії Регіонів М.В.Новіков та начальник відділу Держкомзему у Голованівському районі І.Ф. Рибак.

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада