Заходи присвячені Дню сиріт

4 листопада 2011 року

4 листопада 2011 року заступник голови районної ради В.Козак та в.о. заступника голови районної державної адміністрації Н.Кирилюк взяли участь у заходах присвячених Дню сиріт, який вперше започаткований, як День молитви та сиріт. Представники влади вручили  17 дітям-сиротам грошову допомогу, надану Благодійним фондом “Відродження покоління”, засновниками якого є депутати обласної ради від Партії регіонів В.Грушевський та М.Новіков.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї та молоді О.Довга вручила дітям-сиротам солодощі.

Настоятель храму Іоанна Богослова Ніколай Чутора, який був ініціатором проведення даного заходу виступив зі словами молитви за сиріт та вручив разом з благочинним Михайлом Мельниковичем у подарунок Ікони.

Заступник голови районної ради В.Козак у своєму виступі завірив, що районна влада і надалі буде прикладати максимум зусиль для покращення соціального захисту даної категорії дітей.

Вихованцями ДШМ та дитячим хором Воскресної школи представлено чудові художні номери.