Загальні збори жителів с. Грузьке Голованівського району

6 березня 2012 року

6 березня 2012 року відбулися загальні збори жителів с. Грузьке Голованівського району.  На зборах були присутні  заступник голови районної ради Козак В.В. , депутати районної ради Туз С.В. та Коломійчук М.А.

На розгляд зборів були винесенні  питання :
1. Про ситуацію яка склалась у зв’язку з  прийняттям сільською радою рішення від 1 березня 2012 року № 112 “Про дострокове припинення повноважень сільського голови Капелюшної Любов Борисівни”.

2. Про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів сільської ради.

3. Про поведінку жительки с. Грузьке Лісовської Т.А.

Після довгого обговорення  по кожному питанню були прийняті відповідні рішення.

Громада села одноголосно рекомендувала депутатам сільської ради на наступній сесії скасувати рішення сільської ради від 1 березня 2012 року № 112 “ Про дострокове припинення повноважень сільського голови Капелюшної Любов Борисівни” та внесла пропозицію щодо відкликання депутатів сільської ради.