Вітання з Днем Збройних Сил України

6 грудня 2011 року

Шановні військовослужбовці!
Вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом – Днем збройних сил України.

Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

Переконані, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.

Бажаємо Вам добра, родинної злагоди, здоров'я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                                                                                                              Голова районної ради

Олександр Яровий                                                                                                                                                                       Олексій Чушкін