Нарада у голови Голованівської районної державної адміністрації

6 серпня 2012 року

6 серпня  2012 року заступник голови Голованівської районної ради Козак В.В. взяв участь у нараді, яку проводив голова Голованівської районної державної адміністрації О.Яровий . У нараді також прийняли участь  перший заступник голови   районної державної адміністрації Г.Данилюк, заступник  голови районної державної адміністрації Н.Кирилюк, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації,  територіальних органів міністерств та відомств України.

Розглянуто питання:

1.     Про хід підготовки  та організацію відзначення в районі 21-річниці незалежності України.

2.     Про благоустрій населених пунктів району та  організацію і проведення суботника   до  Дня  незалежності України 21.08.2012 року.

3.     Різне.