7 грудня - День місцевого самоврядування.

7 грудня 2011 року

Шановні депутати та працівники районної ради,

селищних та сільських рад!

Щиро вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування.

Це свято важливий здобуток нашого народу на шляху демократизації суспільства, адже створення інституту самоврядування, прийняття Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” визначають основні засади формування народовладдя, будівництва держави європейського зразка.

Через місцеве самоврядування ми вирішуємо проблеми громадян, формуємо представницькі органи для захисту власних інтересів, здійснюємо управління спільною власністю громад. Від вашої активності в громадському житті залежить добробут, життєвий рівень кожного співробітника, родини, стан процвітання нашої країни. З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку Голованівського району, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, витримки , оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави. Бажаємо всім творчої енергії, плідної праці в ім’я процвітання держави, щастя, здоров’я та всіх земних благ.

Олександр Яровий                                                                            Олексій Чушкін

голова райдержадміністрації                                                          голова районної ради