Позачергова сесія Грузької сільської ради

8 листопада 2011 року

8 листопада 2011 року заступник голови районної ради В.Козак та голова районної державної адміністрації О.Яровий взяли участь у засіданні чотирнадцятої (позачергової) сесії Грузької сільської ради, до порядку денного якої було внесено питання “Про дострокове припинення повноважень Грузького сільського голови Капелюшної Л.Б.”.

За результатами таємного голосування повноваження сільського голови не припинили.

Всі питання порядку денного, які вносились на розгляд сесії розглянуто, прийнято відповідні рішення.

По закінченні пленарного засідання заступник голови районної ради В.Козак закликав депутатів та сільського голову відкинути власні амбіції, шляхом компромісу дійти до порозуміння та спільно працювати на користь територіальної громади с. Грузьке.