До 67-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

З метою вшанування подвигу народу в боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни, збереження історичної пам’яті протягом травня в загальноосвітніх школах та позашкільних навчальних закладах району відбувся районний конкурс “Я малюю Перемогу”. Дитяча школа мистецтв провела конкурс малюнка “Ні війні”. Кращі дитячі роботи представлені на виставці присвяченій 67 - ій річниці Великої Перемоги в адміністративному приміщенні районної ради. Також, на виставці представлені власноручна робота директора музею історії підпільної молодіжної організації "Спартак" села Красногірка Жоржа Кулика "Історія військових літаків" та експонати з музею "Смертоносні предмети війни".