Урочисте відкриття палат для ветеранів війни в Кіровоградському обласному госпіталі

8 травня 2012 року

8 травня 2012 року  відбулося урочисте відкриття палат для ветеранів війни в Кіровоградському обласному госпіталі після проведеного капітального ремонту за сприяння Голованівської районної державної адміністрації та районної ради.

Ремонт палат, закріплених за Голованівським районом проведено завдяки фінансової підтримки  депутата обласної ради, засновника благодійного фонду «Відродження покоління» В.Грушевського.
           Члени делегації  з нашого району
 привітали ветеранів, які знаходяться на лікуванні в госпіталі з Днем Перемоги і створили для них атмосферу справжнього свята, прикрасивши палати квітами, кульками, стрічками, вітальними листівками і мелодіями воєнних років, що програвалися на фронтовому патефоні.
            Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації  Сергій Ларін відзначив подяками за проведену роботу голову Голованівської райдержадміністрації Олександра Ярового та депутата обласної ради Віталія Грушевського.