Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

9 серпня - День працівників ветеринарної медицини.

Шановні працівники ветеринарної медицини! 

         Від усього серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини! Відзначення цього дня є належною оцінкою Вашої наполегливої та нелегкої праці. Нам дійсно є ким і чим пишатися. Насамперед людьми, які присвятили своє життя галузі ветеринарної медицини.   Щиро вдячні Вам за сумлінне виконання Ваших професійних обов’язків: забезпечення профілактики, діагностики та лікування сільськогосподарських і домашніх тварин, гарантій якості та безпеки агропромислової продукції. 
         З нагоди професійного свята найщиріші слова шани і подяки адресуємо всім працівникам ветеринарної медицини Голованівщини. Сподіваємося, що Ваша сумлінна праця, наполегливість, невсипуща працелюбність і в подальшому сприятимуть підвищенню добробуту наших громадян, збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі, оскільки вона є провідною в районі.
         Нехай втілюються в життя Ваші плани та задуми на радість  рідним та близьким, на благо розквіту нашої  Голованівщини і України в цілому! Нехай кожен день стає неповторністю. Щастя та злагоди у Ваших родинах. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею! 
         Щиро бажаємо наснаги, успіхів в роботі та у житті, невичерпної енергії, оптимізму і міцного здоров’я. Нехай омріяне збувається!

 

Голова районної ради
О. Чушкін

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада