Всеукраїнський турнір з дзю-до присвячений 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

9 травня 2012 року

9 травня в Голованівському районному будинку культури за сприяння та фінансової підтримки депутата Кіровоградської обласної ради, засновника Благодійного фонду "Відродження покоління" В. Грушевського відбувся Всеукраїнський турнір з дзю-до серед юнаків та дівчат 1998-2003 року народження присвячений 67-й річниці Перемоги в Великій Вітчизняній війні.

В змаганнях брали участь 14 команд з 5 областей: Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Одеської, Черкаської. У 30 вагових категоріях вихованці Голованівської ДЮСШ зайняли 13 перших місць.