Відкриття Алеї Слави "Слава і гордість Голованівщини"

9 травня 2012 року

9 травня, по завершенню святкового параду, відбулося урочисте відкриття Алеї Слави "Слава і гордість Голованівщини".

За фінансової підтримки депутата обласної ради, засновника благодійного фонду "Відродження покоління" В.Грушевського, ініціативи голови районної ради О.Чушкіна та голови районної державної адміністрації О.Ярового було виготовлено та встанволено новий стенд - дошку пошани з фото наших земляків.

На Алеї Слави розміщено фотогалерею, а саме фото:

Героїв соціалістичної праці: О. Колодійчук, П.Свірненко, П. Громійчук, О.Орлик, Н. Файда

Героїв Радянського Союзу: О. Каньовського, В. Хало, М. Лановенко, К.Петровського.

У відкритті Алеї брали участь голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, голова районної ветернаської організації Іван Леонов, жителі та гості селища Голованівськ. А також, на урочистотях була присутня племінниця Героя Радянкьсого Союзу Каньовського Олександра Денисовича - Липовенко Ніна Іванівна.