Святковий концерт до Дня Перемоги

9 травня 2012 року

9 травня 2012 року у центральному парку селища Голованівськ відбувся святковий концерт присвячений відзначенню 67-ї річниці Перемоги над фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Відкрили святковий концерт зі словами привітання з святом Великої Перемоги  голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, голова районної ради Олексій Чушкін, директор ТОВ “Відродження” Юрій Сергєєв, голова районної організації ветеранів України Іван Леонов, районний військовий комісар О.Деміденко

Було зачитано звернення та привітання з Днем Перемоги від імені депутата Кіровоградської обласної ради, засновника благодійного фонду “Відродження покоління” Віталія Грушевського та передано фінансову допомогу всім учасникам бойових дій та інвалідам Великої Вітчизняної війни.

Виступили хореографічні колективи БДЮТу та Голованівської ДШМ.

В парку працювала “польова кухня” та було організовано солдатський обід. Всіх бажаючих частували кашею та шурпою.

Для ветеранів війни в літній альтанці за кошти спонсорів ТОВ “Відродження, “КЛК” та депутата обласної ради, засновника благодійного фонду “Відродження покоління” В. Грушевського було накрито святковий стіл.