9 травня - День Перемоги!

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни !

Від усього серця вітаємо Вас з Днем Великої Перемоги.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.

Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя!

Голова районної                                                                                            Голова

державної адміністрації         І. ТКАЧЕНКО                                             районної ради        О, ЧУШКІН