Акція "Посади своє дерево"

Акція

27 березня 2014року керівники установ та організацій району прийняли активну участь у проведенні акції по озелененню населених пунктів та райцентру під назвою «Посади своє дерево».

На території Голованівського лісництва були висаджені 100 саджанців липи. Всього засаджено 0,5га території.

Відповідно до спільного розпорядження голови райдержадміністрації та районної ради, в районі, у квітні-травні планується проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Так. планується здійснити комплекс заходів щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, приведення до належного стану прибудинкових територій, парків, скверів, вулично-дорожньої мережі, упорядкування територій кладовищ, створення нових зелених насаджень, тощо.