тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Апаратна нарада

27 квітня 2015 року голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін провів апаратну нараду за участю керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ю. Кадієвського та начальників відділів районної ради.

У ході наради обговорено підготовку та проведення засідання Координаційної ради, Голова ради вказав на недоліки, які необхідно врахувати при підготовці чергового засідання.

На поточний тиждень заплановано робочі наради з керівниками медичних та освітніх закладів щодо заборгованості за надані товари і послуги а також забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення; з керівником Держземагенства в Голованівському районі та районним військовим комісаром щодо розірвання договору оренди з Дерземагенством в Голованівському районі.

Головою ради акцентовано увагу по співпраці з сільським та селищними головами району щодо перспективного плану об’єднання територій та інше.

Дано відповідні доручення.