тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Богдан Кучмій привітав медичних працівників Голованівщини із професійним святом

15 червня, голова районної ради Богдан Кучмій та голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський вітали медичних працівників  району та ветеранів галузі з Днем медичного працівника.

Виступаючи перед присутніми в районному будинку культури, Богдан Кучмій побажав життєвих сил, душевного спокою, здоров’я, наснаги у  нелегкій праці та зазначив, що районна влада веде дуже активну роботу по районній лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, докладаючи всіх зусиль щоб   вирішувати всі проблемні питання роботи закладів охорони здоров’я та сфери в  цілому.

Під час урочистостей кращих працівників галузі відзначено грамотами  Голованівської районної ради та Голованівської районної державної адміністрації.