Богдан Кучмій привітав медичних працівників Голованівщини із професійним святом

15 червня, голова районної ради Богдан Кучмій та голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський вітали медичних працівників  району та ветеранів галузі з Днем медичного працівника.

Виступаючи перед присутніми в районному будинку культури, Богдан Кучмій побажав життєвих сил, душевного спокою, здоров’я, наснаги у  нелегкій праці та зазначив, що районна влада веде дуже активну роботу по районній лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, докладаючи всіх зусиль щоб   вирішувати всі проблемні питання роботи закладів охорони здоров’я та сфери в  цілому.

Під час урочистостей кращих працівників галузі відзначено грамотами  Голованівської районної ради та Голованівської районної державної адміністрації.