Чотирнадцята сесія Голованівської районної ради

20 квітня 2012року  голова районної ради Олексій Чушкін   провів чотирнадцяту сесії районної ради, порядок денний якої був сформований із 21 питання.

Участь у  пленарному засіданні, крім депутатів районної ради, також взяли: голова районної державної адміністрації, прокурор Голованівського району, керівники установ та організацій району, начальники відділів районної державної адміністрації, сільські та селищні голови, представник ЗМІ.

Депутати затвердили звіт  про виконання районного бюджету за січень-березень 2012року по доходах в сумі - 19994,1тис.грн, по видатках в сумі – 21833,2тис. грн., та підтримали зміни до показників районного бюджету на 2012рік.

Прийнято  ряд нових програм: програму розвитку житлового будівництва на 2012- 2015роки; програму сприяння створенню та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Голованівському районі на 2012-2014роки та  програму підтримки хореографії та розвитку масового танцювального руху на період до 2015року, та внесено зміни до районних програм прийнятих на попередніх сесіях.

На сесії було призначено головного лікаря КО «Побузька селищна лікарня». Ним став Іващенко Микола Іванович, досвідчений лікар отоларинголог, який  до цього працював  лікарем в міській поліклініці м. Первомайська Миколаївської області.

Крім того, депутати надали дозвіл на передачу в оренду приміщень котелень НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка – гімназія» та КУ «Голованівська центральна районна лікарня» ПП «АВКУБІ» для розміщення енергоефективних котлів.

Районна рада вирішила вступити до Кіровоградської  обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яка утворена на тринадцятій сесії  Кіровоградської обласної ради  та доручили голові районної ради О. Чушкіну, як повноважному представнику представляти у Кіровоградській  обласній асоціації органів місцевого самоврядування інтереси Голованівської районної ради.

Депутати  підтримали депутатські запити депутатів районної ради Карпюк Є.М.,  Грушецького А.Г., Леонова І.О., Комашка  Г.В.