Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

День Державного Прапора України

Дорогі земляки! 

         Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України! 
Синьо-жовтий стяг над рідною землею – це  символ втілення багатовікової мрії наших славних  предків про свободу і незалежність, про героїчну славу і відродження держави під назвою «Україна». Він увібрав у себе всі злети і падіння, поразки та перемоги, кризи та підйоми, втрати й здобутки, які пережила наша Батьківщина.  Державний прапор робить Україну справді українською.   
         Символічно, що ми святкуємо День Державного Прапора України напередодні Дня Незалежності.   Саме синьо-жовті кольори національного стягу об’єднують під своїми полотнищами тисячі мешканців Голованівського району, мільйони громадян України.  
         Мить, коли піднімається Державний Прапор України та грає гімн, - це момент піднесення, який сповнює серце кожного гордістю. Синьо-жовтий стяг є тим об'єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле - Український народ. 
         Прапор – це символ свободи, єднання та слави нашої країни. Він уособлює в собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.Ми маємо берегти його і шанувати як найвищу національну святиню. 
         У цей день хочемо побажати кожному мешканцю нашого  району наснаги, щастя, добробуту та злагоди в родинах, віри у прийдешній день.
         Дорогі співвітчизники, від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля Батьківщини!
         Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Голованівщиною та усією  Україною. Хай він буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах !

Голова районної ради
О. Чушкін

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада