Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

День Перемоги!

09 травня 2014року святкування 69-річниці Дня Перемоги  у Голованівську  розпочалося короткою ходою від адміністративного приміщення районної ради  до центрального парку селища , яку очолили ветерани Великої Вітчизняної війни.

Голова райдержадміністрації І.Ткаченко, голова районної ради О.Чушкін від імені усіх присутніх і від себе особисто привітали героїв зі святом і побажали всіляких гараздів, висловивши сподівання, що ще багато років святкуватимуть Перемогу в нашій незалежній державі.  

Військовий комісар О.Деміденко запевнив, що сьогоднішні солдати гідні їх бойової слави і зроблять все можливе, щоб мир, який вони відстояли на землі, не сполохали воєнним залізом. Голова районної Організації ветеранів України І.Леонов нагадав присутнім скільки забрала війна життів наших земляків, скільки радянських солдатів віддали його для визволення Голованівщини.

Після покладання квітів до обеліска та пам’ятників загиблим землякам,  визволителям, народним месникам силами художньої самодіяльності закладів відділу культури, туризму і культурної спадщини було дано концерт. Пісні, поетичні рядки, музичні п’єси будили спогади про час, коли у двобої зійшлися дві сили - чорна й біла і якою ціною остання запанувала на світі.

Для всіх присутніх були традиційна каша з солдатської польової кухні та святковий стіл від підприємств району  «Відродження» і «КЛК»

Також, цього дня в Голованівській ДЮСШ відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо, присвячений Дню Перемоги.

У змагннях взяло участь 11команд - 147 спортсменів із Кіровоградської, Черкаської, Вінницької, Миколаївської, Одеської та Хмельницької областей.

Із 28-ми вагових категорій вихованці Голованівської ДЮСШ вибороли 15-ть перших місць.

На районному стадіоні «Колос» проходив фінальний матч розіграшу кубка району з футболу між командами «Розкішна» та «Вікторія».

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада