День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні!

Віроломний напад фашистської Німеччини на Радянський Союз поклав початок Великій Вітчизняній війні, на якій за нашу Батьківщину поклали своє життя мільйони людей. 22 червня 1941 року - одна з найсумніших дат в історії нашої держави.

Цей день нагадує нам про всіх загиблих, закатованих у фашистській неволі, померлих в тилу від голоду та поневірянь.

Ми сумуємо за всіма, хто ціною власного життя виконав святий обов’язок по захисту Батьківщини. У багатьох країнах у цей день приспускають державні прапори і згадують про цю війну.

Вічна слава героям - ветеранам тієї війни.

Ігор ТКАЧЕНКО,                                                    Олексій ЧУШКІН,

голова райдержадміністрації                           голова районної ради