Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Звернення  голови районної ради та голови райдержадміністрації  у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні жителі Голованівщини! 

Сьогодні ми схиляємо голову перед тими, хто не повернувся із жахливого пекла війни, хто не здавався, воював та ціною власного життя заплатив за наш із Вами мир. Перед тими, хто першим прийняв на себе страшний удар і перед тими, чиї долі були покалічені і зруйновані довгими роками боротьби за перемогу. Це були найдовші роки в житті героїв, яким вдалося пережити весь жах на нашій землі. А багатьом, на жаль, не вдалося, не судилось дочекатися
такої омріяної та щасливої перемоги…


Щороку, 22 червня, ми вшановуємо пам'ять тих великих воїнів, які 
героїчно полягли в боях. Гасло: «Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!» ми кажемо нашим дітям цього дня. Традиція вшанування передається з покоління в покоління,а пам'ятна дата назавжди закріплена у наших серцях. Такий день увійшов в українську історію під назвою «День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні». 


Ми пам'ятаємо… Ми сумуємо... Доземно вклоняємося великим воїнам ІІ Світової війни.


Але ситуація в нашій країні і зараз трагічна. Хочемо схилити голови ще й перед тими, хто сьогодні, просто зараз, бореться за волю і територіальну цілісність рідної країни.


Давайте будемо ближчими один до одного, прощатимемо помилки та 
любитимемо тих, хто поряд. У такий важкий час потрібно не втрачаймо віри у завтрашній день. Ми перемогли тоді, переможемо і зараз. Нехай боже благословення завжди залишається з вами, славні борці!

 

Голова районної                                               Голова

державної адміністрації                                    районної ради

О. ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ                                              О. ЧУШКІН

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада