16 вересня 2016 року голова районної ради Кучмій Б.Б., заступник голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. та Шепилівський сільський голова Зеленяк В.А. взяли участь у святі «День відкритих дверей», яке відбулося у НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка – гімназія» Філія Шепилівська загальноосвітня школа дошкільному навчальному закладі, який відвідує 25 дітей. Заклад було відкрито 1 вересня 2016 року. Для проведення ремонтних робіт та придбання меблів були залучені кошти Шепилівського сільського та районного бюджетів.

Будній день для маленьких вихованців став незвичайним і довгоочікуваним, адже всі  старанно готувалися, щоб продемонструвати свої вміння. Привітала гостей свята та вихованців закладу і директор школи Сигляк Галина Володимирівна. Учні школи підготували подарунок у вигляді квіткових композицій.

Захід завершився, однак двері дошкільного закладу завжди відчинені, а дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх у добру світлу казку.