Депутатами обговорено проект районного бюджету на 2014рік

28 січня 2014року  в рамках підготовки до чергової двадцять сьомої сесіїї районної ради шостого скликання, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку. У засіданні взяли участь голова районної ради Олексій Чушкін та заступник голови районної державної адміністрації Наталія Кирилюк .

На засіданні комісії розглянуті питання:

1. Про районний бюджет на 2014 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2011-2015 роки у рамках виконання заходів обласної програми «Центральний регіон - 2015».

3. Про затвердження районної програми по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської районної організації ветеранів України на 2014-2016 роки.

4. Про затвердження районної програми по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської організації інвалідів КООІ ВОІ СООІУ на 2014-2016 роки.

5. Про внесення змін та доповнень до районної програми санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів на 2011-2015 роки.

6. Про  внесення змін до  Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2011-2015 роки.

7. Про звіт  про діяльність  КП «Голованівськліс».

8. Про передачу комунального майна у безоплатне користування.

9. Про надання дозволу на передачу комунального майна у безоплатне користування.

10. Про передачу комунального майна в оренду.

11. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування в Голованівському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 лютого 2013 року № 298.

12. Про внесення змін та доповнень до районної програми по створенню умов для обслуговування адміністративного приміщення районної ради на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29 грудня 2010 року №34.

13. На затвердження витрат на утримання районної ради на 2014 рік.

14. Про план роботи районної ради на 2014рік».

Питання порядку денного обговорені, прийняті до відома та рекомендовано винести на пленарне засідання сесії.