Депутатами районної ради не підтримано реформу в освітній галузі

15 липня 2016року під головуванням голови районної ради Богдана Кучмія та за участю  30 депутатів районної ради відбулось позачергове засідання VІІ сесії Голованівської районної ради VІІ скликання. Депутати затвердили порядок денний пленарного засідання з 8  питань,  додатково включивши питання  – внесення змін до районних програм  «Шкільний автобус» та  економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2016рік.

З сімох питань поряду денного прийняті рішення. При розгляді питання щодо реорганізації навчальних закладів району та створення Голованівського освітнього округу  почалися бурхливі виступи та дебати. На думку окремих депутатів, питання реорганізації «сире», непідготовлене та передчасне. Зокрема, основні положення Статутів навчальних закладів потребують доопрацювання на відповідність чинному законодавству. Незважаючи на переконливі аргументи голови районної державної адміністрації Олега Голімбієвського щодо необхідності прийняття даного рішення, яке дасть поштовх позитивним змінам в освітній галузі , а саме, максимально обмежить втручання   влади  в освітянські процеси, дасть можливість директорам опорних шкіл  самостійно розпоряджатися коштами, використовувати  кращі педагогічні кадри в межах освітнього округу та врешті-решт покращить показники  якості освіти нашого району, які,  за результатами  ЗНО – 2016 невтішні,  посідаємо 16 місце серед районів області, рішення не знайшло підтримку депутатів районної ради.