Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Депутати Побузької селищної ради перші в районі розглянули ініціативу щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Участь у засіданні взяв голова районної ради  О. Чушкін

6 липня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь у засіданні позачергової ХLІV сесії Побузької селищної ради VІ скликання. На розгляд пленарного засідання було винесено одне питання – Про розгляд звернення ініціативної групи смт Побузьке щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Звертаючись до депутатів, Побузький селищний голова Сергій Слободянюк зазначив, що дане питання виникло не випадково.

-         Наприкінці минулого тижня в районній державній адміністрації головам сільських та селищних рад району наполегливо рекомендували підписати угоду, згідно якої вони погоджуються  з умовами добровільного об’єднання територіальних громад під робочою назвою «Один район – одна громада». Взяти на себе таку відповідальність не порадившись з депутатським корпусом я не міг, тому відмовився від цієї пропозиції, - наголосив селищний голова.

Звернення ініціативної групи селища до депутатів Побузької селищної ради містило пропозицію розглянути на пленарному засіданні селищної ради питання добровільного об’єднання територіальних громад з суміжними територіальними громадами   в територіальну громаду з центром у селищі Побузьке.

Обговоривши дане питання, депутати одноголосно підтримали проект рішення.

Звертаючись до депутатів селищної ради, Олексій Чушкін зауважив, що процес децентралізації влади не простий і займе більше двох років, протягом яких потрібно прийняти близько 500 законодавчих актів. Але те, що він необхідний, ні в кого не викликає сумнівів. Адже застарілу та не  ефективну модель органів місцевого самоврядування, яку ми маємо на сьогодні, потрібно змінювати. І те, що нам сьогодні пропонує Президент, відповідає загальноприйнятним європейським стандартам. Тож об’єднання територіальним громад заради ефективного  державотворення – справа вкрай необхідна але до неї потрібно підходити виважено, враховуючи інтереси кожного суб’єкта.

По закінченню пленарного засідання голова районної ради провів бесіду з окремими депутатами Побузької селищної ради, які порушували наболіли питання: відновлення роботи Побузького хлібозаводу, ремонту доріг між селами, аварійного стану кухні та їдальні Побузької загальноосвітньої школи, ремонту музичної школи та належного функціонування медичного закладу.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада