До Дня Державного Прапора України

23 серпня 2013 року  на центральній площі селища Голованівськ відбулася урочиста церемонія підняття великого Державного Прапора України за участі представників районної влади, трудових колективів, установ, організацій, підприємств,  політичних партій та громадських  організацій району, молоді.

Жителів та гостей селища зі святом привітали перший заступник голови РДА Г.Данилюк та керуючий справами  районної ради Ю.Кадієвський, які після вітальних промов урочисто підняли великий Державний  Прапор України.

Під час мітингу перший заступник голови райдержадміністрації Г.Данилюк  та завідувач Голованівського  сектору управління Державної  міграційної служби України О.Юрченко привітали з повноліттям та вручили паспорт громадянина України жительці смт.Голованівськ В.Чернієнко.   Священнослужитель протоієрей Михайло Мельникович  благочинний УПЦ Голованівського району, провів святкове богослужіння за процвітання  нашої України.

Юрій Кадієвський та Георгій Данилюк,  учні Голованівська загальноосвітньої школи ім.Т.Г.Шевченка  та члени районної організації ветеранів України поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка.

По завершенню урочистого мітингу в центральному парку селища відбувся святковий концерт за участі  учнів музичних шкіл району.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 22-ої річниці Незалежності України  пройшли в усіх населених пунктах району.