До дня пам’яті жертв голодоморів

До Дня пам’яті жертв голодоморів

24 листопада 2012 року у День пам’яті жертв голодоморів у районному  біля пам’ятного знака жертвам голодомору вшанували пам’ять тих людей, які померли під час Голодомору 1932- 1933років.

Участь у жалобних заходах взяли керівництво району, представники трудових колективів, громадськість та прихожани храму Святого Апостола  і євангеліста Іонна Богослова Української Православної церкви.

Перед присутніми зі словами вшанування  пам’яті про померлих від голоду виступили директор Голованівського музею історії А.Іванчишина, заступник Голованівського селищного голови Т.Аманчик та настоятель храму отець Ніколай. Запалено свічки та лампади. До пам’ятного знака покладено вінки та композиції із житніх та пшеничних колосків. Вшановано загиблих від голодної смерті хвилиною мовчання.

Настоятель храму Святого Апостола  і євангеліста Іонна Богослова Української Православної церкви Ніколай Чутора провів заупокійну панахиду за померлих від голоду.