Допомога депутата

Депутат обласної ради, голова благодійного фонду «Відродження покоління» Віталій Грушевський вкотре турбується про добробут жителів Голованівського району. Так, фондом  надано  допомогу жителям села Капітанка багатодітній родині Кателянів  на завершення робіт по газифікації  та придбання опалювального котла, родинам Войтенка та Лисака на проведення блакитного палива до їх будинків.

Також, за фінансової підтримки В. Грушевського  44 працівника установ та оргнізацій району відвідали фінальний матч Кубка України з футболу між командами "Металург Донецьк" - "Шахтар Донецьк", який відбувся 6 травня 2012року на столичному стадіоні "Олімпійський" .