Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Друга Конференція Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування

Друга Конференція Кіровогрдаської обласної асоціації органів місцевого самоврядування

31 травня 2013року в залі обласної філармонії під головуванням голови обласної ради М.М.Ковальчука проходила  друга конференція Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, в роботі якої активну участь взяла і делегація з Голованівщини на чолі з головою районної ради О.І.Чушкіним.

З-поміж питань порядку денного найбільш жваво обговорювалося впровадження на території області  Закону України «Про органи самоорганізації населення», зокрема, порядок створення сільських комітетів, обрання органу сільського комітету та його складу, а також повноваження, що надаватимуться сільському комітету.

На конференції неабиякого інтересу викликав виступ президента асоціації Італія - Україна Джузеппе Лагецца Маші, а саме: налагодження співробітництва Кіровоградщини з регіонами та профільними асоціаціями Республіки Італія і яким чином питання самоорганізації населення вирішується в його країні.

 За результатами роботи другої конференції Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування ухвалено низку рішень, направлених на розвиток громад.   

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада