Друга Конференція Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування

Друга Конференція Кіровогрдаської обласної асоціації органів місцевого самоврядування

31 травня 2013року в залі обласної філармонії під головуванням голови обласної ради М.М.Ковальчука проходила  друга конференція Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, в роботі якої активну участь взяла і делегація з Голованівщини на чолі з головою районної ради О.І.Чушкіним.

З-поміж питань порядку денного найбільш жваво обговорювалося впровадження на території області  Закону України «Про органи самоорганізації населення», зокрема, порядок створення сільських комітетів, обрання органу сільського комітету та його складу, а також повноваження, що надаватимуться сільському комітету.

На конференції неабиякого інтересу викликав виступ президента асоціації Італія - Україна Джузеппе Лагецца Маші, а саме: налагодження співробітництва Кіровоградщини з регіонами та профільними асоціаціями Республіки Італія і яким чином питання самоорганізації населення вирішується в його країні.

За результатами роботи другої конференції Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування ухвалено низку рішень, направлених на розвиток громад.