Фан-зона для вболівальників

За сприяння та підтримки очільників  району Олександра Ярового та Олексія Чушкіна для фанатів великого футболу організовано фан-зону в центральному парку селища Голованівськ. Мешканці та гості селища зможуть стати частиною грандіозної події - Чемпіонату Євро 2012 та у повній мірі насолодитися переглядом незабутніх ігр національних збірних європейських країн.
Трансляція матчів відбувається по встановлених плазмових телевізорах та через кінопроектор на великий екран.
Голованівська фан-зона перевершила очікування своїх організаторів і під час трансляції матчу «Україна - Швеція» вона вмістила понад 300 вболівальників.
За українську збірну разом із голованівцями прийшли вболівати і голова Голованівської районної державної адміністрації Олександр Яровий та голова районної ради Олексій Чушкін. З перемогою української команди такого драйву та позитивних емоцій фанів центральний парк селища ще не бачив.
Шалені вболівальники українського футболу  безмежно вдячні керівництву району за вдало організований перегляд матчу «Україна - Швеція».
Фан-зона буде відкрита на весь період чемпіонату Європи з футболу 2012.