Футбольний турнір

26 травня 2012року  в селі Перегонівка на сільському стадіоні відбувся футбольний турнір  приурочений до Дня прикордонника. Це вже п’ятий сезон турніру. В змаганнях приймали участь 7 команд:  ФК Голованівськ «Кооператор», ФК «Вітамінний завод», «Розкішна», «Красногірка», «Перегонівка», збірна команда сіл Троянка, Наливайка, Межирічка «Вікторія»,  команда Новоархангельського району.

На урочистому відкритті учасників та гостей  свята вітав голова районної ради Олексій Чушкін.

Організатором турніру виступила районна спілка воїнів – афганців.

Команда ФК Голованівськ «Кооператор» виборола І місце, збірна команда Новоархангельського району – ІІ місце, команда «Розкішна» - ІІІ місце.

Команди переможці окрім пам’ятного кубка отримали грошову винагороду, надану депутатом обласної ради Віталієм Грушевським.