Голованівщина відзначила 68-му річницю з Дня визволення району від німецько-фашистських загарбників

Голоанівщина відзначила 68-му річницю з Дня визволення району від німецько-фашистських загарбників

15 березня 2012року на центральній площі Голованівська пройшов мітинг, приурочений 68-ій річниці визволення Голованівщини від німецько-фашистських загарбників.

Віддати вдячність і шану живим учасникам війни, схилити голови перед пам’яттю полеглих прийшли в цей день  голова районної ради Олексій Чушкін,  Голованівський селищний голова Михайло Леух, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Рибак, представники ветеранських організацій, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості району.

Перед присутнім виступив Олексій Іванович, який наголосив: «З особливим почуттям вдячності ми сьогодні вшановуємо наших дорогих ветеранів, які вибороли і подарували нинішньому покоління життя і мир. Наше завдання сьогодні не втратити того, що здобули наші батьки – зберегти і прикрасити нашу землю для нащадків. Держава і районна влада докладає максимум зусиль, щоб оточити турботою і піклуванням кожного ветерана.». Також виступили голова первинної організації ветеранів України села Розкішне Микола Іванович Цілієвський, селищний голова Михайло Іванович Леух та учні навчально-виховного комплексу «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.. Т.Г. Шекченка-гімназія».

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам'ять полеглих в боях за визволення Голованівщини від німецько-фашистських загарбників та поклали вінки і квіти до  Обеліску слави та до Пам’ятного знаку визволителю району командуючому ІІ Українським фронтом Конєву Івану Степановичу.