Голова Кіровоградської обласної ради О. Чорноіваненко з робочим візитом перебував на Голованівщині

05 серпня 2014року  з робочою поїздкою на території району перебував голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Голова обласної ради зазначив, що  мета його поїздки  полягає у тому щоб почути нагальні проблеми  даної території та допомогти їх вирішенню.

Разом з головою районної ради О. Чушкіним  голова обласної ради  відвідав два основних  підприємства району ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат» та ТОВ «Відродження», ознайомився з потужностями даних підприємств, провів зустрічі з керівниками.

Також, Олександр Анатолійович  відвідав котельню Голованівської загальноосвітньої школи, яка працює на альтернативному паливі – пілетах. Енергоефективні котли встановлені приватним підприємством   «АВКУБІ». Загалом в районі такі котли встановлені у Голованівській центральній районній лікарні,  стаціонарому відділенні с. Троянка, Перегонівській, Побузькій  та Межирічківській загальноосвітніх школах. В 2012році побудована окрема котельня, яка постачає тепло районному будинку культури.

В сесійному залі районної ради Олександр Анатолійович провів зустріч з представниками органів місцевого самоврядування району, керівниками установ, організацій та  політичних партій. Учасники засідання обговорили  проект  закону «Про внесення змін до Конституції України» спрямований на реалізацію реформи місцевого самоврядування та  децентралізацію влади.

У ході дискусії,  своє бачення щодо проведення реформ висловлювали  сільські голови -  М. Пташник, Д. Горячковський, О. Лобода. Голови сіл пропонували не зволікати з проведенням реформи щодо об’єднання територіальних громад сіл та  надати більше повноважень радам з відповідним фінансуванням. Також, сільські голови  підтримали запровадження єдиного податку на землю

Наприкінці зустрічі  голова обласної ради побажав терпіння, згуртування і миру.