Голова районної ради О. Чушкін перевіряв стан облаштування виборчих дільниць

У зв’язку з підготовкою до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року в Голованівському районі  здійснюється  перевірка виборчих дільниць, які утворені на постійній основі щодо відповідності їх до описів меж, адрес приміщень для голосування, адрес робочих приміщень дільничних виборчих комісій, інших відомостей щодо таких дільниць та відповідність їх вимогам, установленим законодавством.

У Голованівському районі утворено 35 звичайних  виборчих дільниць на постійній основі.

20 травня 2014 року голова районної ради Олексій Чушкін та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Кадієвський перевірили виборчі дільниці в селах Журавлинка, Троянка, Наливайка, Межирічка, Грузьке, Клинове,  звернувши увагу на спеціально облаштовані приміщення, наявність державної символіки та необхідного інвентарю.

В основному всі дільниці готові прийняти виборців. Однак деяким з них, а саме  Грузькій, Клинівській та Наливайківській рекомендовано провести освітлення у виборчі кабінки та Наливайківську виборчу дільницю забезпечити дільниці телефонним зв’язком.

Голова районної ради повідомив голів відповідних дільничних комісій про забезпечення охорони громадського порядку під час проведення виборів та зазначив, що на кожній  виборчій дільниці району будуть чергувати  працівник міліції та представники самооборони.