Голова районної ради О. Чушкін привітав працівників культури з професійним святом

Голова районної ради О. Чушкін привітав працівників  культури з професійним святом

17 травня 2013року  у районному будинку культури в рамках відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися урочистості та святковий концерт.

Працівників культури привітали голова районної ради О. Чушкін, заступник голови райдержадміністрації Н. Кирилюк, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Т. Піщик,  головний редактор районної газети Н. Чушкіна.

Олексій Іванович вручив Подяки районної ради фольклорному гурту Побузького міського будинку культури «Сусіди» (керівник Чекаль Н.О.) та музичному колективу «Троїсті музики» районного будинку культури (керівник Чабанюк Е.П.).

Завершилися урочистості святковим концертом творчих колективів  району та області.